Асоціація біржових та електронних майданчиків – що це?

Асоціація біржових та електронних майданчиків об’єднує в собі декілька бірж та торгових майданчиків. На таких порталах кожен може отримати нові інструменти для розвитку власного проекту. Спільна система відкриває нові перспективи у даному секторі ринку.

Вигода електронних торгів

Використання торгових площадок для реалізації або закупівлі товарів та послуг має наступну вигоду:

  1. Для держави. Система допомагає в боротьбі з корупцією, збільшує кількість постачальників, забезпечує інтеграцію та взаємодію між органами влади, дозволяє вести професійний моніторинг закупок, знижує бюджетні витрати, дозволяє використовувати менше персоналу.
  2. Для постачальників. Асоціація допомагає збільшити справедливість та конкуренцію, зробити державні замовлення більш доступними та відкритими для нових постачальників, стимулює участь суб’єктів малого бізнесу, збільшує грошовий потік, знижує витрати на угоді, покращує підзвітність державних розпорядників бюджетних коштів.
  3. Для споживачів. Вони отримують доступ до інформації про замовлення, можуть спостерігати за діяльністю державних органів влади та інформацією про витрати. Завдяки системі державний апарат стає підзвітним.

Всі ці аспекти підвищують популярність електронної форми продажу та закупівлі товарів або послуг.

Держзакупівля з допомогою електронних реверсивних аукціонів

В Україні законодавством передбачена можливість здійснення держзакупівель за допомогою електронних реверсивних аукціонів. Але на практиці ця система не працює. Тому влада намагається запровадити сучасні інформаційні технології в сферу державних закупівель. Це дозволить більш ефективно та прозоро використовувати державні засоби, знизити рівень корупції, підвищити конкуренцію, зменшити тривалість проведення процедури, підвищити Ефективність використання бюджету та значно знизити витрати.

Експерти стверджують, що використання систем електронного аукціону дозволяє досягти економії у сфері держзакупівель до 20%.

Міністерство продовжує розробляти нові нормативно-правові акти, які дозволять забезпечити роботу нового механізму державних закупівель.

Асоціація aeaep.com.ua допомагає оптимізувати процес торгівлі та вивести на новий рівень. При правильному використанні інструментів кожен бажаючий може розвивати власний проект.